Menu Close

KLAUSIMAI, PAGEIDAVIMAI, ATSILIEPIMAI

Mieli, tėveliai,

šiame puslapyje dalinamės Jūsų atsiliepimais apie „Rokučio“ darželį. Didžiausias įvertinimas mums – tėvų pasitikėjimas ir vaikai, augantys smalsūs, žingeidūs ir su šypsena. 

Jei ir Jūs norite palikti atsiliepimą, pasiūlymą, pageidavimą ar turite klausimų, prašome užpildyti žemiau esančią formą.

Visada smagu būti įvertintiems!

 

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Tema

  Jūsų žinutė

  Saugos klausimas (būtina)

   

  TĖVELIŲ ATSILIEPIMAI

  Nuoširdžiai dėkoju „Ančiukų“ grupės auklėtojoms ir auklytei už jaukią, šiltą aplinką, už gebėjimą ne tik priimti, mylėti mažuosius, bet ir sumaniai, kūrybingai mokyti savarankiškumo, pasitikėjimo ir visų pradžiamokslių. Anūkėlė Barbora su džiaugsmu lanko darželį, kas yra labai malonu, mums artimiesiems.

  2024-03-26

   

  Ačiū už Jūsų tokias prasmingas, šiltas ir jaukias šventes. Taip smagu buvo parsinešti namo ne tik Kalėdų laukimo džiaugsmą, bet savo rankomis nupintą vainiką.

  2023-12-05

  Amiro mama Dovilė

   

  Norime iš visos širdies padėkoti už jaukius bei šiltus ,,antruosius namus“. Tai pirmas mūsų darželis- tikras, geras, nuostabus, toks, koks turi būti. Ačiū už rankos palaikymą, kai širdutei buvo neramu užmiegant, už paskatinimus veikti, domėtis, kurti. Ačiū už viską, kas atrodo taip kasdieniška, tačiau yra neįkainojama.

  2023-08-04

  Gytis ir Karolina

   

  Pirmiausia tariame ačiū  „Rokučio“ direktorei Ramutei už rūpestį, šilumą, atsakingumą ir profesionalumą. Taip pat norime padėkoti darželio administracijai, visam nuostabiam pedagogų kolektyvui už vaiko sveikatos puoselėjimą, sveikos gyvensenos įgūdžių diegimą. Dėkojame už puikų sporto projektą „Rokutis kviečia sportuoti vaikus ir tėvelius“, kurio dėka lauke atsirado daugybė vaikiškų treniruoklių ir laipynių, vyko kasdieninės mankštos, paskaitos. Ačiū už šeštadienines šeimų sporto šventes, kurios stebino ne tik įvairiomis estafetėmis, žaidimais, bet ir ypatingais svečiais, siurprizais. 

  2023-06-14

  Jorio tėtis Šarūnas

   

  Savo šeimos vardu, nuoširdžiai norėjome padėkoti darželio „Rokutis“ administracijai ir personalui už puikų darbą ir labai profesionalią ir geranorišką mūsų vaiko priežiūrą rugpjūčio mėnesį (vaiko pagrindinio darželio atostogų metu). 

  Buvome sužavėti tiek auklėtojos Jūratės darbu, tiek direktorės R. Stanislovaitienės rūpesčiu. Dar nėra buvę tokios situacijos, kad pats vaikas taip noriai eitų į darželį ir prašytųsi į jį eiti. 

  Taip pat buvome sužavėti ir projektu, kuriame dukra galėjo paragauti kareiviškos košės ir susitikti su karininkais bei kitomis organizuojamomis veiklomis. Dar kartą norime pasakyti ačiū, nes šį mėnesį dukra pasiekė mėnesio darželio lankomumo „rekordą“.

  Labai smagu, kad darželio vadovybė ir personalas taip atsakingai žiūri į savo darbą.

  2022-08-30 

  Pagarbiai,

  Vilma Pukelevičienė

   

  Ačiū „Boružėlių“, „Drugelių“ ir „Nykštukų“ pedagogėms už visus kasdienius stebuklus, kuriuos sukūrėte be jokios burtų lazdelės. Dėkojame už jūsų meilę, šilumą ir rūpestį, kuriuos suteikiate vaikučiams.

  2022-08-26

  Kipro ir Andrėjos tėtis 

   

  Nuostabu!!!

  kitiems darželiams tik pasimokyti ir imti pavyzdį už jūsų organizuotumą. 

  2022-08-10

  Raimonda

   

  Superinis darželis! Ačiū direktorei ir auklėtojoms, auklytėms

  2022-08-12 

  Ernesta ND

   

  Noriu padėkoti visam „Rokučio“ kolektyvui už pagalbą vaikui ir tėveliams, už patarimus ir palaikymą. Mano sūnelis čia jautėsi puikiai, mokėsi įvairių darbelių ir naujų veiklų. Auklėtojos be galo mylinčios ir atsidavusios savo darbui, kiekvieną vakarą mielai papasakodavo kaip darželyje tądien sekėsi, ką veikė. Turime savo grupės feisbuko puslapį, kur auklėtojos dalinosi kasdienių veiklų aprašymais, kėlė nuotraukas ir videomedžiagą. Labai daug nuostabių pirmų kartų  gyvenime įvyko darželyje. 

  2022-05-05

  Kajaus mama

   

  Labai ačiū Jums, tikrai išeinam į mokyklą puikiai išugdyti, išpuoselėti, išmyluoti, daug išmokę ir praleidę nuostabiame darželyje puikią vaikystę, kuri toliau tęsis su dideliu pasitikėjimu ir drąsa.

  2021-08-02

  Lina Girlevičienė

  Skip to content