Menu Close

PIEMENŲ ŽVAKELĘ UŽDEGANT…..

Gruodžio 16 dieną visus vaikučius ir jų tėvelius „Nykštukų“ grupė pakvietė į trečiąjį Adventinį vakarą „Piemenų žvakelę uždegant…“. Susirinkusius sveikino klebonas. Jis papasakojo Prakartėlės atsiradimo istoriją, kaip ji laikui bėgant keitėsi ir mažą prakartėlę paliko prisiminimui. Taip pat klebonas priminė vaikučiams, kad pirmasis visų taip laukiamas Kalėdų senelis buvo šv. Mikalojus.

Šio vakaro metu vaikai parodė improvizaciją „Angelo sparnai“. Ant dangaus krašto sėdinčiam angelui buvo labai liūdna…Štai netruks ateiti nuostabi šventė – Kalėdos, o žemėje nei gėrio, nei meilės, nei šviesos. Visi skuba, bėga, lekia, niekas nebenori gražiai bendrauti, mylėti vienas kitą. Visi susierzinę, pikti. O ir tamsa vis dar nenori niekur pasitraukti, savo juoda skraiste apgaubusi laiko visą žmoniją. Bet vaikų širdelėse ir žodeliuose dar gyveno gerumas ir meilė kurie išgelbėjo pasaulį… Laukdami Jėzaus gimimo šventės jie stengėsi padaryti daug gero kitiems, – tarsi tiesė kelius į kito širdelę. Tai ką Angelas pamatė ir išgirdo vėl pakėlė jo sparnus ir jis nenorėjo skristi į dangų, o pasiliko saugoti vaikų.

Kai nutiesiame kelią į kito širdelę atleidimu, rankos padavimu, pasidalinimu, žaisliuko dovanojimu, paglostymu, mes parodome savo meilę ir gerumą. Uždegdami trečiąją Advento žvakelę mes tarsi pasidalijome savo džiaugsmu ir šventėme šviesos pergalę prieš tamsą. Vakarojimo metu tvyrojęs susikaupimas ir ramybė susiliejo su vaikų klegesiu, „kūčiukų“ skanavimu ir arbatos gėrimu.

Šviesių, prasmingų šv. Kalėdų švenčių.

Skip to content