NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME TĖVELIAMS:

 

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie nuostabios 2019 m. vasaros stovyklos organizavimo.

 „Smalsučių“ grupės mamytei Austei Kuliešienei už suorganizuotą vaikams susitikimą su asociacijos „Šuns ritmu“ nariais ir penkių nuostabių šunų pasirodymą, suteikusį mažiesiems daug džiaugsmo.

 „Bitučių“ grupės mamytei Sandrai Rainei už suorganizuotą susitikimą su Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono savanoriais vaikų stovyklos metu.

 

Saulėtą 2019 m. birželio 3 popietę  priešmokyklinės „Nykštukų“ grupės ugdytiniai su tėveliais vyko į tradicinę sporto šventę „Šeimų turnyras“, kuri vyko Kauno rajono Noreikiškių lopšelyje-darželyje „Ąžuolėlis“.

Dėkojame Mickevičių, Kochanauskų, Karūnaičių, Gusevos, Žebrauskų šeimoms, vykusioms į sporto šventę. Tikimės, kad ir toliau šeimos puoselės vaikų fizinį aktyvumą, ištvermę bei sveikos gyvensenos nuostatas.

 

2019-04-18  d. “Smalsučių” grupėje svečiavosi Marijos Kuliešiūtės tėveliai Mindaugas ir Austė.
Marijos tėtis – krepšininkas – pasidalino asmenine patirtimi apie sveikos gyvensenos įgūdžius, laiko režimo svarbą ir treniruotes. Vaikai išbandė savo rankos taiklumą mėtydami kamuolį, lygino savo ir krepšininko pėdos dydį, mokėsi kamuolio valdymo gudrybių, susipažino su Kauno krepšinio komandos sirgalių atributika.
Marijos mama – organizacijos „Šuns ritmu“ narė – papasakojo kaip specialiai apmokytas jų augintinis Knutas padeda pasiekti geresnę fizinę, emocinę sveikatą, pagerina pažintinius bei socialinius įgūdžius. Vaikai veiklos metu sužinojo, kaip reikia elgtis su šunimis, išmėgino dresūros pagrindines komandas, pasidžiaugė Knuto paklusnumu ir draugiškumu.

Dėkojame tėveliams už šaunias iniciatyvas, suteikusias mažiesiems ir geras emocijas, ir praktinį specifinių sričių pažinimą.

 

Dar pernai iš Švedijos parsivežta idėja – įrengti vaikams lauko virtuvėlę žaidimų aikštelėje – pagaliau įgyvendinta.

Dėkojame lopšelio grupės tėveliams, kurie atrado laiko, pasirūpino medžiagomis, parūpino įvairių rakandų:
 
 
Marijos Kuliešiūtės mamytei Austei ir tėveliui Mindaugui
Jokūbėlio Šimkaičio tėveliui Giedriui
Perlutės Bungardaitytės tėveliui Gintarui
Augusto Lukoševičiaus tėveliui Mindaugui