Menu Close

Ugdymo aplinka

Ikimokyklinio ugdymo paskirtis – padėti vaikui tenkinti prigimtinius, socialinius, etinius, estetinius, pažintinius, kultūrinius poreikius bei interesus. Siekdami įgyvendinti šį tikslą, ypatingą reikšmę skiriame netradicinių ugdomųjų erdvių įrengimui suformavimui. Kuriame aplinką, kurioje vaikai ugdosi žaisdami, atsižvelgiame į galimybių laisvai rinktis, savarankiškai naudotis tomis priemonėmis, kurios tenkina kintančius vaiko poreikius ir skatintų kūrybiškumą, iniciatyvumą, saviraišką, sudarymą.

Norime pasidžiaugti originaliomis ugdomosiomis erdvėmis:

ŠNEKUČIO KERTELĖ. Čia atgyja visi garsai ir žodeliai, mokomės taisyklingai tarti, pasakoti, ne tik klausyti, bet ir girdėti. Susipažįstame su paslaptingu raidelių pasauliu.

LDROKUTIS_04

RAMYBĖS KAMPELIS. Čia mokomės nusiraminti, atsipalaiduoti, susikaupti, suprasti šalia esantį, nugalėti visas savo mažas ir dideles baimes.

LDROKUTIS_06

SPORTO SALELĖ. Gerą nuotaiką čia kuria aktyvus judėjimas, smagūs žaidimai, bičiulystė. Čia išsiskleidžia vaiko prigimtinis vitališkumas ir visada visi būna nugalėtojai, laimėję pagrindinį prizą – sveikatą.

LDROKUTIS_14

PASAKŲ PALĖPĖ. Čia – teatrinių lėlių draugijoje – gyvena užburiančios istorijos. Jos vilioja mažuosius, atverdamos paslaptingą išgyvenimų, įspūdžių, jausmų, emocijų, skrynią.

IMG_7624

ŽAIDIMŲ  KAMBARĖLIS. Tai durys į pažinimo pasaulį: čia gyvena  spalvos, dydžiai, figūros, knygelės bei žaidimai-žaidimėliai…  Visi jie kviečia galveles pasukti ir į draugišką ratą susėdus kurti naujas tikroves!

20151203_112512

DAILĖS STUDIJA. Čia vaikus pasitinka balti lapai ir įvairiausios spalvos, pasirengę įgyvendinti visus mažųjų norus, jų neaprėpiamą fantazijų pasaulį atverti mūsų nuostabai, pažinimui ir žavėjimuisi.

IMG_0231-1

UGDYMAS LAUKE. Jį suprantame kaip patirtinį mokymą(si), pasitelkiant visus pojūčius, kas  ypač svarbu siekiant sėkmingo žmogaus fizinio ir dvasinio vystymosi vaikystėje.

LDROKUTIS_25

Skip to content