Kalendorius
2020 m. gegužės mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Kov    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kalėdos – nuostabiausia šventė metuose, bet dar mielesnis jų LAUKIMAS, kai širdyje apmąstome prabėgusius metus, ką gero nuveikėme, ką mylime, kam atleidžiame… Advento metas kaip tik tas laikas, kai galime tyloje ir susimąstyme parengti savo sielą gražiausio įvykio priėmimui – kūdikėlio Jėzaus gimimui.

Kasmet įstaigoje organizuojame renginių ciklą „Po gruodžio žvaigždėm“.

Pirmasis adventinis vakaras vyko gruodžio 2 d., visi rinkomės į salę, kur „Drugelių“ grupė pradėjo vakarą,- vaikai susikaupę deklamavo eiles, dainavo giesmeles. Mūsų nuolatinis garbus svečias, mažųjų draugas – Rokų Šv. Antano Paduviečio bažnyčios klebonas Virginijus Gražulevičius visus pasveikino su Advento pradžia, palinkėjo dvasingo laikotarpio, susikaupimo, gražaus bei prasmingo Kalėdų laukimo ir, paskaitęs tam skirtą maldą, uždegė pirmąją – Pranašo žvakę. Visų dėmesys nukrypo į ilgus stalus, gausiai padengtus įvairių adventinio vainiko puošimo elementų: raudonus ir žalius obuoliukus, uogas, sidabrines ir auksines gijas, citrinų ir obuolių džiovintus skrituliukus, cinamono lazdeles, margas kalėdines juosteles… Džiugu buvo matyti, kaip sluoksnis prie sluoksnio gulančios eglės, kėnio ar pušies šakelės virsta įspūdingais adventiniais vainikais.

Antrasis Advento vakaras “Angelo sparnų palytėti” – antrosios Betliejaus žvakės uždegimas. Šioji primena Betliejaus šviesą, pranešusią pasaulio Atpirkėjo atėjimą į žemę. Šį vakarojimą džiugino kalėdinių žaisliukų gaminimas, jaukus  vakaras su “Smalsučių” grupės angeliukų atliekamomis giesmėmis.

“Nykštukų” grupės vaikučiai – piemenėliai surengė nuostabų trečiąjį Advento vakarą. Susirinkusi darželio bendruomenė šoko ir vaišinosi karštomis bulvėmis su kastiniu ir sėmenine druska.

Dabar su nekantrumu laukiame paskutinio adventinio vakaro. Mažieji jau rengia parapijos senoliams šventines dovanėles – kalėdinius meduolius, išgražintus margiausiais raštais, rengia šventinę programėlę. Laukiame visų gruodžio 20 d. 16.45 val. Rokų koplyčioje, kur vyks paskutinis adventinis vakaras „Dovanoju širdies švieselę“.

 

 

Draugaukime Facebook’e
Partneriai
Partneriai