Kalendorius
2020 m. rugpjūčio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Lie    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Kaip ir kasmet, l/d „Rokutis“ vyko spalvingas renginys „Auginame vaikystės sparnus“, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Šventė turi savo tradicijas – darželio vėliavos pakėlimą bei himno dainavimą.

Vaikams skirtą gražų renginį pradėjo ir vedė visiems gerai pažįstama pasakų herojė Raudonkepuraitė. Visus šventės dalyvius ji pakvietė bendrai Piratų mankštai.

Darželio aplinkoje buvo įrengti net penki skirtingi veiklos centrai: sporto erdvė, piešimo kreidelėmis ant asfalto kampelis, molio lipdymo centras, etno žaidimų ir dainų pieva, madų demonstravimo scena.

Po linksmos įvadinės dalies bei energingai apžygiavus darželį, grupės išsiskirstė po skirtingas erdves ir su dideliu entuziazmu ėmėsi įvairių veiklų.

Sporto erdvėje mažieji rungtyniavo tarpusavyje estafetėse, šokinėjo per lankus, rideno kamuolius, žaidė gaudynių.

Etno būrelio vadovė pievoje pakvietė žaisti įvairius lietuvių liaudies žaidimus, dainuoti daineles, kurti mįsles. Po linksmybių, vaikai sutelkė savo dėmesį į molio lipdymą. Mažieji kūrė įvairiausius lipdinius – indelius, paveikslėlius, puodelius, gėlytes, drugelius, žmogeliukus ir t.t.

Labai daug teigiamų emocijų vaikai patyrė persirenginėdami įvairiais linksmais kostiumais bei demonstruodami juos savo draugams.

Šventė pražydo ne tik vaikučių širdelėse, bet ir įvairiaspalviais piešiniais darželio kieme.

Renginio pabaigoje vaikų laukė siurprizas, Raudonkepuraitė atskubėjo su pilna pintinėle gardėsių, kuriuos išdalijo visiems mažiesiems šventės dalyviams ir palinkėjo visuomet turėti daug „spalvotų svajonių“, smagių nuotykių ir atradimų.

Draugaukime Facebook’e
Partneriai
Partneriai