Kalendorius
2023 m. birželio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Geg    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Gegužės 9 d. Rokų Šv. Antano Paduviečio parapijos koplyčioje rinkosi Kauno miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų kolektyvai į festivalį „Dėkoju mamai ir Marijai“. Tradiciškai visi kolektyvai su lelijos žiedu – tyrumo ir malonės simboliu – pradėjo festivalį giesme „O Marija, mylima“, po kurios lelijas padovanojo Dievo Motinai Marijai.

Festivalio dalyvius pasveikino Kauno Miko Petrausko scenos menų mokyklos mokinė Goda Adomavičiūtė (fleita) ir Kauno Petrašiūnų progimnazijos duetas. Sveikinimo žodį tarė šio festivalio sumanytoja Julija Bakūnaitė bei Rokų Šv. Antano Paduviečio parapijos klebonas kun. Vytautas Juozas Insoda.

Skambias daineles ir nuoširdžias giesmes festivalio svečiams ir dalyviams padovanojo Kauno lopšelio-darželio „Girstutis“ solistė Ieva Marcinkevičiūtė ir ansamblis „Girstučio angeliukai“, klausytojus džiugino ir lopšelio-darželio „Tukas“ „Lapiukų“ grupės ansamblis, lopšelio-darželio „Gandriukas“, lopšelio-darželio „Aviliukas“ , Šančių lopšelio-darželio ansamblis „Šypsena“ ir kiti dainorėliai.

Festivalio organizatoriaus lopšelio-darželio „Rokutis“ pasirodė ne tik du vaikų ansambliai, bet ir Salinių šeima. Jiems dalyviai atsidėkojo itin šiltais plojimais. Tai puikus pavyzdys kitoms šeimoms. Renginio pabaigoje visiems kolektyvams įteiktos Panemunės seniūnijos padėkos, o vaikučiams – skanėstai.

Festivalio tradicinė, itin vaikų mylima, dalis – į dangų kylantys mėlyni balionai. Juos vaikams padovanojo Kauno lopšelio-darželio „Girstutis“ bendruomenė.

Kiekvieno renginio, o ypač dirbant su mažaisiais atlikėjais, organizavimas ar dalyvavimas jame pareikalauja jautraus, dėmesingo darbo. Džiugu, kad yra pedagogų, meninio ugdymo mokytojų, kurie su meile širdyje šį darbą puoselėja ir dalinasi su kitais.

   

 

Draugaukime Facebook’e
Partneriai
Partneriai