Menu Close

Festivalis „Dėkoju mamai ir Marijai 2024“

Gegužės 9 d. Kauno Antano Paduviečio bažnyčioje vyko Kauno miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių bei 14 klasių  sakralinės muzikos festivalis „Dėkoju mamai ir Marijai 2024“, kurį organizavome kartu su Kauno lopšeliu-darželiu „Girstutis“. Festivalio tikslas puoselėti bei populiarinti giesmių ir dainų mamai atlikimą, ugdyti krikščioniškąsias vertybes, meilę, gėrį, tikėjimą.

Festivalyje  dalyvavo vokaliniai ansambliai ir solistai iš šešiolikos įstaigų,- viso net 76  dalyviai! Mūsų įstaigą atstovavo vokalinis tercetas (Eva Audėjaitytė, Gaudrė Chockevičiūtė, Ema Šliumpaitė) ir Salinių šeimyninis ansamblis.

Mėlynais ir baltais kaspinais bei lelijų žiedais papuoštoje bažnyčioje susirinkę dalyviai pradėjo festivalį bendrai choru atliekama giesme „O Marija mylima“. Nuoširdžius sveikinimo žodžius pasakė šio festivalio sumanytoja Julija Bakūnaitė, bažnyčios klebonas Evaldas Vitulskis. Sakralioje erdvėje skambantys nuoširdūs vaikų balsai, šviesiai jaukūs giesmių ir dainų žodžiai virpino klausytojų širdis.

Festivalio pabaigoje Panemunės seniūnė Loreta Knėpienė kolektyvus apdovanojo gėlėmis ir  padėkos raštais „už supintą vainiką iš gražiausių giesmių ir dainų“ bei organizatorius už dvasinių turtų puoselėjimą, kūrybingas festivalio organizavimo iniciatyvas, sutelkiant Kauno miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių ir 14 klasių dainorėlius bendram siekiui – dainomis, giesmelėmis išreikšti pagarbą, meilę mamai ir Marijai.

Vaikams įteiktos saldžios dovanėlės. O festivalio organizatoriai iš mokytojų ir tėvelių sulaukė daug padėkų už šauniai suorganizuotą festivalį.

Nuoširdžiai DĖKOJAME visiems dalyvavusiems.

Skip to content