Gegužės 28 d. vokalinis duetas Milėja Bekešiūtė ir Gustė Satkevičiūtė dalyvavo Kauno miesto ir rajono III jaunųjų atlikėjų festivalyje-konkurse ,,VIVA MUSICA-26“. Atlikėjos įvertintos Grand Prix nominacija ir apdovanotos diplomu bei stikliniu trofėjumi. Konkurse dalyvavo 29 dalyviai. Sveikiname nugalėtojas su aukštu pasiekimu. Mažąsias atlikėjas paruošė meninio ugdymo (muzikos) mokytoja Stela Jencienė.
