Menu Close

GRAND PRIX nominacija festivalyje-konkurse ,,VIVA MUSICA-26“

Gegužės 28 d. vokalinis duetas Milėja Bekešiūtė ir Gustė Satkevičiūtė dalyvavo Kauno miesto ir rajono III jaunųjų atlikėjų festivalyje-konkurse ,,VIVA MUSICA-26“. Atlikėjos įvertintos Grand Prix nominacija ir apdovanotos diplomu bei stikliniu trofėjumi. Konkurse dalyvavo 29 dalyviai. Sveikiname nugalėtojas su aukštu pasiekimu. Mažąsias atlikėjas paruošė meninio ugdymo (muzikos) mokytoja  Stela Jencienė.

 

Skip to content