…Vaikai – gamtos ir širdžių pavasario pranašai. Nuolat skubantys suaugėliai nepamato, kad jau visaip skraido drugeliai, ant lapelių supasi boružėlės, gėlytės šoka ratelį; negirdi, apie ką šnekasi žvirbliukas su pelyte, ką kleketuoja gandras, ką pasakoja rasos lašelis; nesupranta, ko ieško briedis vandens atspindy. Nepabėkit iš vaikystės, mažieji kūrėjai, ir praneškit apie pavasarius, vasaras, rudenis, žiemas tai, ko nemato, ko negirdi suaugusieji. Tik Jums skirta suprasti, ką rašo angelas metų laikų ir pasakų plunksna.

Tokiais Rokų vidurinės mokyklos mokytojos ekspertės Vandos Mažeikienės žodžiais ir prasidėjo vienuoliktasis respublikinis mažųjų kūrėjų sambūris „Kas krenta širdelėn- virsta žodeliais“. Jį, kaip ir kasmet, organizavo L/D „Rokutis“ Metodinio dvasinio ugdymo centras. Net iš 19 respublikos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų sugužėjo mažieji žodinės kūrybos meistrai, jų tėveliai bei pedagogai.

Rokų šv. Antano parapijos klebonas kun. Virginijus Gražuliavičius pasveikino visus šventės dalyvius, pasidžiaugė, kad šiais susvetimėjimo, nutolimo, materialinės gerovės siekimo laikais pedagogams nepritrūksta jėgų ir laiko kurti gyvenimo grožį, parodant, kokią didelę galią turi žodis.

Rokų mokyklos teatro studija visus nustebino savo spektakliuku „Bulvinė pasak“ (pagal D. Čepkauskaitės scenarijų). O renginį vedusios pelės, tikros knygų graužikės, ne tik pristatė vaikų kūrybos ištraukas, šnekino pegagogus, mokė mankštos, bet ir kiekvienam kūrėjui įteikė rankų darbo pakabukus. Laureatai buvo papildomai apdovanoti garbingais diplomais.

Draugaukime Facebook’e
Partneriai
Partneriai