Get Adobe Flash player
Draugaukime Facebook’e
Parama įstaigai
Kalendorius
2019 m. birželio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Geg    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų dienelės stovykloje

Trečioji –

“Šypsokis, kad pasaulis būtų gražus”

Patogiu, vėsiu autobusu saugiai nukeliavome į Trakėnų kaimą, kuriame įsikūręs „Zooparkas“. Ten ne tik smagiai pasivaikščiojome, bet ir patys šėrėme kanopinius zooparko gyvūnus. Labiausiai vaikus sužavėjo poniai, lamos, asilai bei Kamerūno avys su jaunikliais, nustebino ožių įvairovė (Snieginiai, Kalnų, Sibiro). Džiugino beždžionės, kurios ne tik akylai stebėjo visus atvykusius, bet ir meistriškai prašinėjo saldumynų. Tik sodo karaliai – liūtai abejingai snaudė saulės atokaitoje.

 „Nykštukų“ gr, vaikų mintys:

„Labiausiai patiko avys, nes jos tokios mažytės. Taip pat asilai, nes man jie priminė filmą apie Šreką ir asilą“  Ignas

„Patiko gyvūnėliai, nes jie buvo labai meilūs. Ir dar autobusas su dviem aukštais“ Dilan

„Patiko labai ožiukai, asilai ir lamos, kurios spjaudėsi…buvo juokinga“ Kajus

            Po ekskursijos zoologijos sode, visi, gerai nusiteikę ir praalkę, susėdome gardžiai papietauti gamtoje. Rūpestingos darželio virėjos pasirūpino, kad kelionėje neliktų nei vieno alkano. Pietūs gamtoje vaikams suteikė ne mažiau malonių emocijų, nei apsilankymas zooparke. Sotūs ir laimingi vaikai saugiai sugrįžo į darželį, kur buvo sutikti  bei atvėsinti vandens fontanais.

            Kol vyresnieji darželio vaikučiai keliavo ekskursijoje, mažieji džiaugėsi išdaigomis vandenyje.

   

 

Antroji – 

Būk stiprus ir ištvermingas!

Gaivus birželio 11 d. rytas pakvietė visus vaikučius į stovyklos mankštelę „Vienas du – su šypsena gyvent žadu“. Žaisminga, energinga mankštelė – puikus geros nuotaikos užtaisas visai dienai. Daug įdomybių  vaikų laukė susitikime su Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono kariais savanoriais. Savanoriai aprodė kareivišką amuniciją, išpiešė vaikų veidelius, kad taptų „nematomais“, leido vaikams pasijusti tikrais kariais,- pasimatuoti kareivišką šalmą ir liemenę. Bet visų nuostabai nebuvo galo, kai be ugnies savanoriai išvirė košę, kurią noriai ragavo visi vaikai. Paragavę kareiviško maisto, vaikai sukaupė jėgas ir ištvermę įvairioms pratyboms. Mažieji galėjo išbandyti akies taiklumą šaudydami į lentą, rungtyniauti bėgimo distancijoje įlipus į kareivišką miegmaišį, mėtyti „kovines granatas“ į taikinį, pažinti karinę amuniciją iš arti bei ją išbandyti. Kareivišku gyvenimu ypač domėjosi berniukai, tikimės, jog šis susitikimas su kareiviais – ne paskutinis.

Po pietų ir saldaus miegelio vaikučių laukė dar viena staigmena – susitikimas su asociacijos „Šuns ritmu“ nariais. Į svečius atvyko ir penki apmokinti šunys, kurie labai mielai bendravo su vaikais. Vaikams buvo atskleista  kaip reikia elgtis su svetimais šuniukais, sutiktais gatvėje: atsiklausti šeimininko ar galima paglostyti, gavus sutikimą, šuniukui reikia pirma duoti pauostyti savo ranką ir tik tuomet galima jį paglostyti per liemenį. Jokiais būdais neglostyti šuns per galvą. Asociacijos nariai pademonstravo ir šuniukų įvairius sugebėjimus, vykdomus pagal komandą.

NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME TĖVELIAMS

 „Smalsučių“ grupės mamytei Austei Kuliešienei už suorganizuotą vaikams susitikimą su asociacijos „Šuns ritmu“ nariais ir 5 –kių nuostabių šunų pasirodymą, suteikusį mažiesiems daug džiaugsmo.

 „Bitučių“ grupės mamytei Sandrai Rainei už suorganizuotą susitikimą su Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono savanoriais vaikų stovyklos metu.

 

Pirmoji – 

“Gera nuotaika pasidalink su draugais”

Nuostabus, saulėtas birželio 10 d. rytas padovanojo darželio vaikams pirmąją stovyklos dieną. Skambant darželio himnui suplevėsavo „Rokučio“ vėliava, kaip simbolis, paskelbęs stovyklos atidarymą. Mažuosius linksmino ir išdaigas krėtė du linksmuoliai klounai. Po linksmų dainų ir šokių, vaikai, padedami suaugusiųjų, kūrėsi palapinių miestelį, kuris stovės iki pat stovyklos uždarymo. „Netikėtai“ į kiemą įdardėjo  didžiulį garsą skleisdami, auklėtojos Sandros Survilienės suorganizuoti 12 Kauno baikerių. Vaikų džiaugsmui ir nuostabai nebuvo galo… O baikerių būta draugiškų ir geraširdžių. Jie pakvietė ne tik apžiūrėti motociklus, bet ir leido ant jų pasėdėti, pasimatuoti šalmą ir net garsiai pagazuoti motociklą. Viešnagė užtruko beveik iki pat pietų. Visi pasivaišino ledais. Baikeriai atsisveikino su vaikais ir išrūko savais keliais, palikę vaikams neišdildomą įspūdį. Po pietų laukė dienos miegelis palapinėse. Pasibaigus vakarienei, mažųjų laukė kūrybinės dirbtuvėlės, – vaikai tapė dienos įspūdžius, gražiai apdailindami medžių kamienus, papuošė savo aplinką. Tikimės, jog antra stovyklos diena taip pat bus pilna atradimų ir netikėtumų.