Kalendorius
2022 m. gruodžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Lap    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Projektas “Rokutis kviečia sportuoti vaikus ir tėvelius” (SRF-SIĮ-2022-1-0635) bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. 

Saulėtą rugsėjo 24 d. rytą įstaigos kieme, po žaliuoju ąžuolu rinkosi darželio bendruomenė: tėveliai, vaikai, darbuotojai. Įvykis neeilinis – tai pirmoji projekto “Rokutis kviečia sportuoti vaikus ir tėvelius” bendruomenės sporto šventė. Džiugu, jog šeštadienio laiką šeimos pasirinko praleisti turiningai, aktyviai, bendruomeniškai,- dalyvavo net 266 „Rokučio“ bendruomenės nariai. Renginio metu personažas „Linksmuoliukė“ telkė visus dalyvius, šmaikštavo bei kartu su treneriu Ernestu organizavo mankšteles. Įgavę geros nuotaikos užtaisą ir tinkamą kūno pasirengimą, visi skirstėsi į sportines „stoteles“: „Voro namą“, „Beždžionių taką“, „Gandrų ir varlių balą“ bei „Linksmųjų kubų aikštelę“. Skirtingas rungtis išbandė visi, pasikeisdami rungčių vietomis. Gerai pasportavę, puikiai nusiteikę kieme sutikome netikėtą svečią – baltą, įspūdingo dydžio meškutę, kuri sveikino vaikus ir tėvelius, kartu su visais džiaugėsi mūsų bendruomeniškumu. O kokia šventė be vaišių – lauko pavėsinėje laukė gardi žolelių arbata, sveikuoliški gardumynai. Šventėje nugalėtojų nebuvo – laimėjo draugystė ir bendrystė.

Darželio vaikams buvo  išdalintos vardinės „Sportininko kortelės“, į kurias už dalyvavimą renginyje buvo įklijuoti lipdukai. Kiti bendruomenės nariai gavo „Svečio korteles“. Metų gale patys aktyviausi ir sportiškiausi (surinkę daugiausia lipdukų) bus apdovanoti medaliais, garbės raštais ir atsiminimo dovanėlėmis.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems už Jūsų aktyvumą, gerą nuotaiką ir bendruomeniškai įprasmintą laiką.

Lauksime sugrįžtant į kitus sporto renginius.

  

Daugiau –   https://photos.app.goo.gl/b5QWEzkEWChZpSXJ6

MANKŠTELĖ!  kviečiame mankštintis ir namuose – https://fb.watch/g573O1kvdd/ 

Draugaukime Facebook’e
Partneriai
Partneriai