Kalendorius
2022 m. sausio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Gru    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Šių metų Spalio 10 dieną mūsų įstaigos vaikučiai dalyvavo lopšelio – darželio „Ežiukas“ organizuojamoje akcijoje „Dovanokime gerą nuotaiką ir šypseną“, skirtoje Pasaulinei Psichikos sveikatos dienai paminėti.

Visi darželio ugdytiniai kūrė šypsenėles su palinkėjimais, jas dovanojo savo draugams ir artimiesiems. Patys mažiausi šypsenėles piešė ir palinkėjimus rašė kartu su tėveliais. Greitai visas darželis „pražydo“ tikromis ir pieštomis šypsenomis. Kartu siekėme išmokyti vaikus įsivertinti savo jausmus, vidinius pojūčius, organizavome vaikų, tėvų, pedagogų tarpusavio diskusijas apie jausmų atpažinimą bei jų raiškos būdus, mokėmės dalintis gera nuotaika su aplinkiniais.

„Pelėdžiukų“ grupės vaikučiai kartu su psichologe vyko į baigiamąjį renginį Kauno lopšelio – darželio „Ežiukas“ kieme, kur visus akcijoje dalyvavusius vaikus pasitiko linksmi personažai, su kuriais mažieji šoko ir dainavo. Vėliau renginys persikėlė į Kauno rotušės aikštę, kur buvo iškabinta šypsenų girlianda su vaikų palinkėjimais – mintimis apie džiaugsmą. Eidami Kauno miesto senamiesčio gatvėmis bei Rotušės aikštėje vaikai sveikino Kauno miesto gyventojus garsiais ir linksmais palinkėjimais bei dovanojo savo nupieštas šypsenėles. Kiek buvo nuostabos ir džiaugsmo, gatvėje gauti ne reklaminę skrajutę, o vaikiškomis rankelėmis sukurtą šypseną! Grįžę į Kauno lopšelio – darželio „Ežiukas“ kiemą, vaikai popieriaus lapuose atvaizdavo savo patirtas emocijas. Iš šių darbelių buvo surengta paroda.Kiekvienam akcijoje dalyvavusiam vaikui buvo įteiktos dovanos, balionai.

O geros nuotaikos užteko visiems, mažieji parsinešė į savo grupes ir namus !

Draugaukime Facebook’e
Partneriai
Partneriai