Kalendorius
2021 m. birželio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Geg    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Lapkričio 16 dieną minima Tarptautinė Tolerancijos diena. Šiemet Tolerancijos dienos simbolis – dėlionė. Pedagogų ir specialistų komanda šiomis dienomis plačiau kalbėjo su vaikais apie toleranciją.

Vyresniųjų grupėse vaikai susidomėję žiūrėjo edukacinį filmą, kurio metu vyko diskusija apie žmonių skirtumus: lyties, išvaizdos, tautybės, tikėjimo, negalių ir kt. Kalbėjome apie tolerantišką elgesį vienas kito atžvilgiu. Įtvirtinus žinias, vaikai,  pasiskirstę į komandas, dalyvavo protų mūšyje “Tolerancijos dėlionė”, kuriame patyrė ir džiaugsmą gavus tašką už teisingą atsakymą, ir nusivylimą jo negavus. 

Jaunesniųjų grupėse vaikai žiūrėjo edukacinį animacinį filmuką, skirtą mažiesiems. Pokalbio metu buvo aptariamos draugiško ir nedraugiško elgesio situacijos, prašėme vaikų pasidalinti, kaip jie elgtųsi atsidūrę veikėjų vietoje. Žinias apie toleranciją pasikartojome žaisdami traukinuko principo žaidimą apie žmonių skirtumus, ypatumus.

Veiklų pabaigoje grupių vaikai atliko bendrą kūrybinę užduotį: rinkome paveikslėlių detales į dėliones, ir taip gavome penkis skirtingus tolerantiško elgesio pavyzdžius!

Visi sutikome, kad malonu, kuomet su tavimi elgiamasi tolerantiškai – gerbia, priima, dalinasi, padeda, rūpinasi ir pan.

  

…O štai ir atgarsiai iš namų po Tolerancijos dienos –

Draugaukime Facebook’e
Partneriai
Partneriai