Kalendorius
2020 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bir    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sausio 14-15 dienomis priešmokyklinėje „Nykštukų“  grupėje  vyko video konferencijos su Kroatijos Varaždino miesto Pandos darželiu. Buvo pristatinėjama projekto „Say hello the world“  tema: Aš ir mano šeima. Vaikai iš Pandos darželio pasisveikino trimis kalbomis (angliškai, kroatų ir lietuvių),  parodė plakatus, kuriuose  ant rankyčių  buvo nupieštos šeimos bei padainavo dainelę kroatų kalba.

Mes šios temos įgyvendinimui ruošėmės iš anksto.  Pokalbių metu norėjome sužinoti kas yra šeima mūsų vaikų požiūriu, vartėme šeimų albumus, patys darėme savo šeimos medį, piešėme šeimų mėgstamiausias veiklas.  Mūsų šeimos pristatyme dalyvavo net 19 šeimų padarytų darbelių „Mano šeimos medis“, vaikai rodė savo nupieštas šeimas.  4 mergaitės: Klaudija, Neirida, Sofija, Ugnė pristatė anglų kalba savo šeimos medį ir papasakojo, ką jų šeima labiausia mėgsta veikti. Po to žaidėme žaidimą „Graži mūsų šeimynėlė“, o pabaigoje visi kartu skandavome „My Family“.

Šeima – tai ypatingas kolektyvas, vaiko ugdyme atliekantis pagrindinį, ilgalaikį, svarbų vaidmenį. Būtent šeimoje vaikas įgauna pirmąją gyvenimišką patirtį, ten jo pirmieji stebėjimai, šeimoje mokomasi, kaip elgtis įvairiose situacijose. Gerbdamas suaugusius, savo šeimą,  padėdamas jaunesniems, vaikas išmoks dalintis gerumu ir jam bus nesvarbu, kokios tautybės, kultūros, kokios spalvos žmonių oda; būdamas tolerantišku, taikiu – bus laisvas mylėti ir dalintis be išankstinių nuostatų.

    

   

Draugaukime Facebook’e
Partneriai
Partneriai