Menu Close

Džiugioji sportavimo kasdienybė – tebus įprotis

Visa, ką darome, didžiausią naudą atneša tada,

kai tai atliekame su malonumu.

Rugpjūčio 8 d. prasidėjo mūsų naujasis sporto rėmimo fondo finansuojamas projektas „Rokutis kviečia sportuoti ir vaikus, ir tėvelius“. Kiekvieną rytą vaikai su savo mokytojomis skuba į lauką, kur vyksta  trenerio  Ernesto vedamos mankštelės, sportiniai žaidimai. Stengiamės užtikrini saugų, įdomų, lavinantį, grūdinantį buvimą lauke, taip ne tik stiprindami sveikatą, bet ir lavindami intelektinius, protinius vaikų gebėjimus, kurių vystymasis susijęs su aktyvia veikla. Tikimės, kad kasdienis mankštinimasis suformuos įprotį reguliariai užsiimti sportine veikla ir pasibaigus projektui.

Džiaugiamės, kad šio projekto dėka atnaujintas ir papildytas sporto inventorius. Tam, kad vaikai dar artimiau susigyventų su naujosiomis priemonėmis, nusprendėme jas personalizuoti,  suteikti kiekvienai savo vardą. Grupėse visą savaitę vyko pačio originaliausio pavadinimo konkursai,- supažindiname su mūsų nugalėtojais.

Taip pat norime priminti, kad numatomi švietėjiški renginiai, paskaitėlės, siekiant suteikti naudingos informacijos, labiau įtraukti į ugdymo procesą tėvelius, bendruomenę, kartu kurti bendrą aktyvaus gyvenimo prioriteto atmosferą. KARTU būdami, žaisdami, mokydamiesi mes augame geometrine progresija.

      

Skip to content