Kalendorius
2020 m. balandžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Kov    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Aplinkos ministerija sveikina mus iškovojus JUDRIAUSIOS IKIMOKYKLINĖS ĮSTAIGOS 2019 titulą!

https://am.lrv.lt/lt/naujienos/judriausios-savivaldybes-varda-siemet-pelne-kedainiai

“Judriausia ikimokyklinio ugdymo įstaiga išrinktas Kauno lopšelis-darželis „Rokutis“. Jis bus apdovanotas už keliavimą į darželį darniomis transporto priemonėmis, varžytuves dviračiais ir paspirtukais, šiaurietiško ėjimo pamokas, netradicines mankšteles, žygį.”

  

Mūsų judrioji savaitė – 

Kasmet rugsėjo 16–22 dienomis visoje Europoje vyksta judumo savaitė.  2019 metų Europos judumo savaitės tema – Žingsniuokime kartu! Šių metų tikslas yra atkreipti dėmesį į saugų vaikščiojimą ir važiavimą dviračiu bei naudą mūsų sveikatai ir aplinkai.  Judumo savaitės renginiai vyko ir mūsų darželyje.

Kiekvienas rytas kvietė į netradicines mankštas lauke, kurias vedė šokių ir kūno kultūros mokytojai. Teisingas kvėpavimas, ritmingas judesys ir linksma muzika – geras užtaisas visai dienai. Antroji diena buvo „diena be automobilio“. Visi bendruomenės nariai buvo pakviesti dalyvauti šioje akcijoje ir į darželį atvykti pėsčiomis ar kita alternatyvia judėjimo priemone. Akcijos dalyviai pasipuošė renginio ženklu. Daug džiaugsmo vaikams suteikė dviratukų ir paspirtukų varžybos. Vaikai  mokėsi saugiai judėti, vadovautis eismo ženklais. Siekdami puoselėti ir stiprinti vaikų sveikatą, organizavome šiaurietišką vaikščiojimą – jis nėra sudėtingas ir yra labai lengvai išmokstamas. Vaikams tai buvo nauja ir netikėta veikla, kurios metu mažieji turėjo susikaupti ir „susidraugauti“ su lazdomis. Renginių ciklą vainikavo „Smalsučių“ ir „Nykštukų“ grupių žygis į Jiesios kraštovaizdžio draustinį, apsilankymas Rokų gimnazijos sporto aikštyne.  

Judumo savaitė baigėsi, bet su sportu gryname ore neatsisveikiname: dalyvausime akcijoje „Apibėk mokyklą“, rengsime teminius pasivaikščiojimus, judrius žaidimus. Tikimės, jog fizinis aktyvumas bus mūsų kasdieninis įprotis.

      

 

Draugaukime Facebook’e
Partneriai
Partneriai