Kalendorius
2020 m. rugpjūčio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Lie    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Lapkričio 6 d. švenčiama “Pyragų diena”. Šia proga įvairiose organizacijose, įstaigose, mokyklose, darželiuose organizuojami renginiai, kviečiant žmones kepti pyragus, pyragaičius bei juos pardavinėti savo kolegoms, bendruomenės nariams, o surinktas lėšas paaukoti pasirinktai nevyriausybinei organizacijai, labdaros ir paramos fondui ar kitam konkrečiam kilniam tikslui.

Šiemet mūsų darželio kolektyvas ėmėsi iniciatyvos ir taip pat suorganizavo “Pyragų dieną”,- jos metu surinktas lėšas buvo nuspręsta paskirti Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“, kuris remia, globoja ir rūpinasi onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais bei jų šeimomis.

Trečiadienį nuo pat ryto darželis pakvipo pyragais ir pyragaičiais. Labai džiaugiamės, kad tėvai kartu su vaikais labai nuoširdžiai ir aktyviai įsitraukė į šią gerumo akciją, kepė pyragus, keksiukus, gamino kitus įvairius skanėstus, juos puošė ir nešė į darželį. Įstaigos kolektyvas taip pat aktyviai įsitraukė ne tik į renginio organizavimą, bet ir į nuoširdų dalyvavimą: darbuotojai kepė pyragus, ruošė stalus, pjaustė tėvelių suneštus pyragus, rūpinosi pakuotėmis, į kurias tėveliai ir vaikučiai dėsis šiuos gardumynus, bei patys įnešė pirmąsias aukas.

Tėveliai, atėję vakare pasiimti vaikučių, buvo kviečiami užsukti kartu su mažaisiais į salę, kurioje puikavosi labai labai ilgas stalas, nuklotas mus pačius apstulbinusia kvepiančių pyragų gausa ir įvairove, liudijančia dalyvaujančiųjų nuoširdumą bei kūrybingumą.  Visi džiaugėsi savais ir draugų kepiniais, iš gausybės pyragų bei pyragaičių rinkosi sau patikusius, dėjosi į dėžutes, kad parsinešę namo galėtų pasivaišinti kartu su šeima, mainais dosniai aukodami kilniam tikslui – Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“, teikiančiam visokeriopą paramą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Suaukota – 833,34 Eur.

Piniginė išraiška, be abejo, labai svarbi, ypač sunkiuose gyvenimo išbandymuose. O mus visus šildė ir džiugino neįkainojamas bendrystės jausmas, lyg mūsų salėje būtų atsivėrę daugybės namų durys ir daugybė geranoriškų širdžių.

Ačiū Jums, mielieji, už viską. Tik visi kartu mes galim būti jėga ir darna.

   

O štai ir Labdaros ir paramos fondo “Rugutė” padėka,- tebūna ji paskata tolesniems mūsų visų darbams.

Žiūrėti:     Padėka

Draugaukime Facebook’e
Partneriai
Partneriai