Menu Close

Kelionė į „Žolinčiaus akademiją”

Pasaulinę turizmo dieną „Smalsučiai” pėstute keliavo į  Rokų biblioteką (1,5 km.), pakviesti edukatorės Kristinos „Žolinčiaus akademijoje“ susipažinti su pasauliu, kurio pagrindiniai veikėjai yra vaistažoliniai augalai.

Vaikai sužinojo pagrindines taisykles, kuriomis reikia vadovautis renkant vaistažoles. Smagu buvo girdėti, kad vaikai pažįsta daugelį vaistažolių ir netgi jomis gydosi. Edukatorė rėmėsi garsaus Lietuvos vaistažolininko Mariaus Lasinsko knyga „Vaikai vaistažolių pasaulyje”. Ji buvo paruošusi ir vaistažolių pintinėlę, tad vaikai galėjo jas apžiūrėti ir pauostyti. Užsiėmimo pabaigoje kiekvienas vaikas atliko grafikos darbelį – pasigamino augalo lapo antspaudą, panaudodami specialius dažus.

Pasibaigus kelionei po augalų pasaulį, vaikai grožėjosi karmėlavietės M. Štilpienės šeimos narių 3D dėlionės paroda „Garsiausi pasaulio statiniai“.

Vaikystė, tas šventas „nežiniuko“ protas,- pažinimui atviriausias ir gajausias metas žmogaus gyvenime,- te pildosi jis gyvojo santykio su pasauliu patyrimais.

   

Skip to content