Kalendorius
2021 m. spalio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Rgs    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Aš turiu dvi močiutes – viena babytė, kita močiutė. Ir vieną senelį. Mano seneliai geri. Aš su močiute dažnai einu pagirdyti ožiukų. Kartais padedu tvarkytis. Mano močiutė, man atrodo, kad yra sena, nes jai labai kojytes skauda. O mamytė mano masažuoja jai. Linkiu seneliams turėti sveikatos.

Emilija

    Aš turiu vieną senelį ir dvi močiutes. Su mumis gyvena senelis. Jau senelis mano labai labai senas. Seneliui patinka bulves skusti ir lovoje gulėti. Mano senelis geras. O močiutė, kuri labai sena – gyvena kaime, labai toli. Pas ją galima pasivažinėti su dviračiais.

Ieva

 

    Mano senelis traktoristas, o močiutė darbininkė. Aš padedu močiutei ir seneliui. Mane seneliai moko darbus dirbti ir gražiai elgtis. Kartais aš su seneliais važiuoju į atrakcionus, kai senelis uždirba daug pinigų. Mano seneliai geri ir nuostabiausi. Aš jiems linkiu sveikatos, laimės, mane mylėti ir manim džiaugtis. Seneliai, aš jus myliu.                                                          

Matas

 

    Mano močiutė labai gera ir graži. Aš turiu tris močiutes. Aš jas labai myliu. Mano viena močiutė, jos vardas Janytė – mokina mane eilėraščių ir raidelių. Močiutei Janytei linkiu daug gėlių, nes ji jas labai myli. Ir dar linkiu daug drugelių, kad skraidytų apie gėles.    

Skaistė

 

    Mano seneliai labai geri. Turiu vieną dieduką ir vieną močiutę. Ir dar Juliją turiu. Diedukas yra nuostabus. Jis mane džiugina meiliais žodeliais. Močiutė Reginutė yra gera ir labai meili. Ji mane myli. Kai nueinu pas močiutę – rašau ir žiūriu televizorių, nes ten nėra žaislų. Man labai gera turėti senelius. Aš juos labai myliu, nes jie mane myli. 

Silvija

 

    Su mumis gyvena močiutė Danguolė. Ji dar nelabai sena. Ji protinga, gera ir graži. Dar turiu senuką. Jis gyvena pas močiutę. Močiutei ir senukui noriu palinkėti, kad gražiai elgtųsi, protingi būtų ir ilgai gyventų.

Nojus

 

    Mano seneliai seni, bet jie dar gyvena. O tėvukas su močiute dar neseni. Močiutė mėgsta daryti valgyti. Tėvukas skaniai kiaušinius iškepa. Močiutė su tėvuku augina Bono šuniuką – boniuką. Aš jiems linkiu gražiai auginti šuniukus ir mylėti mus.

Saulė

 

    Aš turiu tris močiutes – Ritą, Ireną ir Mariją. Dar turiu du senelius. Aš su vienu dieduku galiu pažaisti ir pašokinėti ant jo. Diedukas Saulius labai linksmas. Močiutė iš Šilainių  man kepa labai skanius blynus. Noriu savo seneliams palinkėti, kad būtų visada linksmi, turėtų daug laimės, džiaugtųsi manimi kai atvažiuoju. Pasižadu jus, seneliai, visada mylėti. 

Meda

 

    Aš turiu tik vieną senelį. Jis gyvena toli. Aš retai nuvažiuoju. Kai mano senelis buvo jaunas – visiems statydavo namus. O dabar – uždarbiauja. Stato židinius. Aš nenorėčiau išmokti statyti namų. Man senelis davė savo plaktuką. Noriu palinkėti seneliui, kad gerai sektųsi, nesusirgtų ir nesusižeistų.

Arnas

 

    Mane seneliai džiugina, nes jie manimi rūpinasi, o ypač senelis Pranas ir močiutė Ramunė. Jie mane mokina gražiai elgtis, piešti, nelakstyt, todėl, kad galiu įkristi į rūsį pas senelį. Močiutei ir seneliui linkiu nelaipioti į medžius, kad nenulaužytų šakų. Seneliai, būkit sveiki. Aš pasižadu taip pat nelaipioti į medžius.

Titas

 

    Aš turiu dvi močiutes. Viena gyvena su seneliu, o kita be senelio. Be senelio močiutė turi vidutinį šuniuką ir labai močiutei skauda sąnarius. Močiutė su seneliu turi didelį šunį ir didelius namus. Diedukas, kai mus palieka per atostogas, mus prižiūri, nes močiutė dirba. Ji dar nesena.

Barbora

 

    Aš turiu vieną močiutę.  Ji gyvena Kaune su seneliu. Ji daro įvairius darbus. Kai aš nuvažiuoju, tai mane mokina dirbt. Mano močiutė sena. Linkiu močiutei nebūti sena.

Tautvydas

 

    Mano močiutė yra labai gera. Ji gyvena kartu su mumis. Ji draugiška, kartais, kai mes būname geri ir apsiaunam "tapkes", mums duoda saldainių. Daugiausiai tai mes būnam geri močiutei. Močiutė mėgsta dirbti darže ir laistyti gėles. Man močiutė pasodino medelį. Tas medelis auga. Močiutei linkiu būti sveikai ir, kad niekad nieko neskaudėtų. Aš jai parnešu kaštonų ir močiutė pasidaro vaistų. Močiute, aš pasižadu visada būti gera ir vaikščioti su "tapkėmis".

Dovilė

 

    Labai myliu savo senelius. Džiaugiuosi, kad juos turiu. Aš be jų turbūt verkčiau visą gyvenimą … Aš jų esu pasiilgus, nes aš retai atvažiuoju ir pabūnu trumpai. Noriu jiems padėkoti už tai, kad jie myli gyvūnus ir, kad augina gražius šuniukus.Linkiu, kad jums gerai sektųsi darbai ir, kad nepadarytumėt nė vienos klaidos. Edita ir Edmundai, jūs esat labai gražūs ir mane linksmai auginat. Ačiū.

Emilė

 

    Aš turiu dvi močiutes – viena gyvena Palangoj, kita – Kaune.  Senelių neturiu – abu numirę, kai man buvo penkeri, o kito nemačiau. Kauno močiutė labai su manimi bendrauja. O Palangos retai atvažiuoja.Močiutėm linkiu nesirgti, turėti daug sveikatos. Būti linksmoms.Palangos močiute, dažniau atvažiuok į Kauną.

Jonas

 

Užrašė "Drugelių" gr. auklėtojos Lina Milienė, Jūratė Marcinkevičienė

 

Draugaukime Facebook’e
Partneriai
Partneriai