Menu Close

VAIKŲ MINTYS APIE KREPŠINĮ

Man labai patiko, kai buvom pirmą kartą, mesti į krepšį ir pralįsti po kėde. Taip pat buvo linksma bėgti su kepure. Įdomu buvo rasti kamuoliukus po stulpiukais, kai vienas vaikas suranda ir nuneša kitam vaikui. Buvo linksma treniruotėje, nes buvo visokių žaidimų ir vis naujesnių.

Liepa

Man labai patiko mėtyti į krepšį, pralindinėti po kėdute. Dar patiko pribėgus prie lanko pamušti su kamuoliuku tris kartus. Jaučiausi gerai, nes labai patiko.

Gabrielė

Man patiko krepšinio dėdės, nes jie žaidė su manimi. Aš išmokau su viena ir su kita ranka mušinėti kamuolį.

Vytautas

Patiko užduotis: mesti kamuolį, suploti ir vėl pagauti. Norėčiau geriau mėtyti į krepšį ir užaugęs gal būsiu krepšininku.

Augustas

Labiausia patiko su draugu daryti užduotis. Ten atsisėdę mėtėme su rankomis ir su kojomis. Po tokios treniruotės tapau vikresnis, greitesnis ir stipresnis.

Lukas

Man patiko per krepšį sodinti bulves. Išmokau greitai bėgioti, sportuoti, šokinėti per virvelę. Dar išmokau mėtyti kamuolį. Labiausia patiko greičio estafetė. Norėčiau būti krepšininku nes ir namuose turiu pasikabinęs krepšį.

Titas

Patiko mėtyti kamuolį ir kelti su kojomis. Dar buvo perdavimai per visus su rankomis. Išmokau greitai bėgti ir visokių žaidimų.

Gabija

Skip to content